Другие структуры компании

Pro Audio

Логистика

Салон

Тел.: (+371) 67310040
Факс: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Рига, ул. Александра Чака 118

Все контакты

Jaunums no Alesis - Surge Mesh elektronisko bungu komplekts

Alesis - pasaulē vadošais elektronisko instrumentu un to sastāvdaļu ražotājs mūsdienu mūziķiem, paziņojis par jaunu elektronisko bungu komplektu - Surge Mesh. Surge Mesh ir 8-daļīgs komplekts (5 bungas, 3 šķīvji) ar neticami ātri reaģējošām mesh “plēvēm”, kas garantēs nepārspējamu spēlēšanas pieredzi.

Šis ir ideāls komplekts ikvienam bundziniekam, kurš meklē reālistisku, ātri reaģējošu spēlēšanas pieredzi kompaktā komplektā, kuru viegli pārvadāt un uzstādīt.

 

 

Surge Mesh ir pilnībā aprīkots 8-daļīgs elektronisko bungu komplekts, kurā iekļauts viss, kas nepieciešams, lai ikviens bundzinieks varētu spēlēt kā profesionālis. Komplektā ietilpst 10” dual-zone mesh solo bungas pads un trīs 8” dual-zone mesh tom padi, kas garantēs lielisku spēlēšanas sajūtu un dabīgu reakciju. Komplektā ietilpst arī 8” mesh kick bunga ar pedāli. Trīs šķīvji nodrošina virtuāli neierobežotu spēlēšanas ekspresijas diapazonu: ride šķīvis, crash šķīvis ar “choke” funkciju un hi-hat. Mesh “plēves” ne tikai nodrošina nesalīdzināmu reakciju un spēlēšanu, pateicoties kompaktajam izmēram, Surge Kit ietilps vietās, kurās lielāki komplekti noteikti neietilptu.

4-balstu hroma konstrukcija notur visu aprīkojumu stabilā un drošā pozīcijā, tāpēc bundzinieki var spēlēt spēcīgi, neuztraucoties, ka bungu komplekts kaut kur “aizceļos” vai mainīs pozīciju. Komplektā ietilpst arī jaudīgais Surge Drum modulis, kas aprīkots ar 40 bungu komplektiem ar vairāk nekā 385 skaņām, 60 dziesmām, kurām spēlēt līdzi un iebūvētu metronomu. Līdzi nāk arī hi-hat/kick pedāļi, vālītes un vadi.

 

 

 

Surge Mesh funkcijas un īpašības:

  • 10” dual-zone mesh solo un trīs 8” dual-zone mesh tom padi lieliskai spēlēšanas izjūtai un dabīgai reakcijai
  • 8” mesh kick bunga ar iekļautu kick bungas pedāli
  • (3) 10” škīvji: ride cymbal, hi-hat, crash  ar “choke”
  • Surge Drum modulis ar 40 komplektiem, 60 dziesmām, kurām spēlēt līdzi un 385 skaņām
  • Ieraksti pats savu spēlēšanu vai savieno savu mp3 pleijeri caur Aux ieeju
  • 4-balstu hroma sastatne
  • Komplektā savienojuma vadi, bungu vālītes, bungu atslēga un strāvas adapteris

 

 

Бренды

JohannusAmpegEssexShureYamaha
14
брендов