Другие структуры компании

Pro Audio

Логистика

Салон

Тел.: (+371) 67310040
Факс: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Рига, ул. Александра Чака 118

Все контакты

Alesis V un Q sērijas MIDI kontrolieri

Mūsu veikalā pieejami ALESIS V un Q sērijas MIDI kontrolieri.

No V sērijas pieejami V25V49 un V61 modeļi. V sērijas MIDI kontrolieri ir jaudīgi un intuitīvi, tie ļauj pārvaldīt mūzikas programmatūru ar padiem, slēdžiem un pogām. Pilna izmēra jutīgie taustiņi un Octave Up/Down pogas, ar kurām klaviatūru iespējams paplašināt līdz pilnam melodiskajam diapazonam un spēlēt basa daļu, akordus un melodijas. V sērijas modeļi aprīkoti arī ar četriem slēdžiem un pogām, efektu spraudņu un virtuālo instrumentu mainīšanai: atveriet un aizveriet filtrus, pielāgojiet skaļuma līmeņus, aktivizējiet efektus, mainiet parametrus u.c. Astoņi jutīgie, izgaismotie padi ļaus palaist klipus vai ar pirkstu sist ritmu. Pitch un modulācijas ripas paplašinās muzicēšanas iespējas.

No Q sērijas modeļiem, pieejami Q25 un Q49.

Q sērijas klaviatūras kontrolieri virtuāli darbojas ar visu mūzikas programmatūru un MIDI ierīcēm. Kompaktie kontrolieri aprīkoti ar USB-MIDI un tradicionālajiem MIDI džekiem vienkāršai savienošanai ar Mac, PC un MIDI aparatūru.

Q sērijas modeļi aprīkoti ar pitch un modulācijas ripām, octave up un down pogām, regulējamu datu slaideri un iespēju mainīt programmu, izmantojot taustiņus.

Бренды

Boston pianoSteinway & SonsAkaiVOXShure
14
брендов